Rowy – miejscowość pełna atrakcji dla całej rodziny

Rowy to nadmorska miejscowość, która oferuje doskonałe warunki do wypoczynku. Ta osada turystyczna liczy niespełna pół tysiąca mieszkańców, ale posiada rozbudowaną bazę noclegową oraz liczne atrakcje, dzięki czemu można tutaj spędzić wspaniałe wakacje i odpocząć od wielkomiejskiego ścisku.

Rowy co warto zobaczyć?

W Rowach na urlopowiczów czeka moc atrakcji. W porcie można załapać się na rejs wycieczkowy statkiem, a także spróbować swoich sił w windsurfingu. Dużą popularnością cieszą się także wydarzenia organizowane na tutejszej scenie. Emocje gwarantuje także wypożyczalnia quadów oraz tutejszy park linowy.

Rowy co robić gdy pada?

W czasie deszczu również można przyjemnie spędzać czas w Rowach. Zwiedzić można między innymi zabytkowy kościół neoromański, który pochodzi z XIX wieku. Wieczorem warto natomiast odwiedzić tawernę Tahiti. Ogromną popularnością cieszą się także dancingi organizowane przez restaurację chłopską.

Rowy z dziećmi

W miejscowości Rowy znajduje się wiele sezonowych atrakcji, które przygotowane zostały specjalnie z myślą o najmłodszym. Dzieciom z całą pewnością przypadnie do gustu bajkolandia oraz park zabaw, gdzie będą mogły się wyszaleć. Obowiązkowo należy również odwiedzić Hoppland, czyli park z dmuchanymi zamkami! Po ulicach miasteczka krąży również bajkowa ciuchcia.

Prawa, że to wszystko brzmi rewelacyjnie? Wyszukaj swój idealny nocleg w Rowach i ciesz się świetnym wypoczynkiem 🙂